Betrouwbare, liefdevolle zorg en ontwikkelingsstimulering

Ons aanbod op dagopvang

In de opvang van onze allerkleinsten volgen we zoveel mogelijk de behoefte van je baby en het ritme van thuis. Zo bieden we je kind voorspelbaarheid en veiligheid.  Wanneer baby’s ouder worden kunnen zij, in overleg met ouder(s), steeds meer meedoen met het ritme van de groep. 

Kinderen komen tot bloei in een omgeving waarbinnen ze zichzelf kunnen zijn, zich gewaardeerd en gerespecteerd voelen, plezier kunnen maken en betrokken kunnen zijn. Wij zien de opvang als een mini samenleving en sociale oefenplaats voor jonge kinderen. Zij leren oog te hebben voor anderen en hun omgeving en spelenderwijs samen te werken. Bij Sinne ervaren kinderen dat ze deel uitmaken van een gemeenschap. Onze opvang wordt in een veilige, gezonde en betekenisvolle omgeving aangeboden.

Op de dagopvang staan onze pedagogisch professionals van 7.30 tot 18.30 voor ouders klaar in de zorg voor kinderen vanaf 10 weken tot 4 jaar op de dagen waarop zij opvang nodig hebben. 

Goede voorbereiding

Voor kinderen van 2 tot 4 jaar bieden we zowel op de dagopvang als op onze speelleergroepen activiteiten aan waardoor kinderen spelenderwijs en ervaringsgericht, vaardigheden kunnen ontwikkelen. We doen dit met behulp van Uk & Puk, een programma gericht op  vroeg en voorschoolse educatie (VVE).  

Vanuit ons activiteitenaanbod worden kinderen gestimuleerd in hun taal en denkontwikkeling, hun sociaal- emotionele ontwikkeling en hun  motorische ontwikkeling. Daarnaast zijn we er bij Sinne van overtuigd dat ieder moment  voor kinderen een leermoment kan zijn. Ook vanuit de dagelijkse routine leren kinderen samenspelen, bewegen, communiceren, problemen oplossen en hun creativiteit te gebruiken. Door een goede afwisseling tussen vrij spel en uitdagende activiteiten werken we bij Sinne voor je kind aan een soepele overgang naar het basisonderwijs.

Goed om te weten

Er zijn verschillende regelingen mogelijk om gebruik te kunnen maken van de speelleergroepen. Kom je er niet uit? Dan kun je altijd contact opnemen. 

VVE-indicatie

Wanneer je kind wat extra ontwikkelingsstimulering nodig heeft kun je terecht bij de jeugdverpleegkundige voor een VVE indicatie, aanvullend kunnen kinderen dan 16 uur gebruik maken van het VVE aanbod op de dagopvang.

Een overzicht van alle diensten en tarieven vind je hier

Nieuwsgierig naar onze aanpak?